Nevylévací hrníček s měkkým náustkem, růžový

  • Kód: DS17808151
  • Výrobce: akuku
  • EAN: 5907644004294

Akuku hrneček s úchyty.

Nevylévací hrníček + přídavný silikonový náustek. Má ergonomický tvar, díky čemuž je ideální pro počáteční fázi učení se pít z hrnečku, jako přechodová láhev mezi lahví a hrnkem s membránou.
Skvěle funguje při cestování autem nebo na procházce, kdy chceme dát dítěti něco napít a nerozlévat vše kolem. Tvarované prvky a široká ucha umožňují pohodlné držení šálku v malých ručičkách a šikmá konstrukce podporuje jeho naklánění při pití.

Kalíšek je vybaven měkkým silikonovým náustkem, který nebude dráždit první zoubky ani dásně miminka. Náústek je vyměnitelný, což prodlužuje životnost výrobku a sada obsahuje přídavný náustek pro výměnu. Hrnek má plastový uzávěr v barvě nádoby, který chrání hubičku před nečistotami a umožňuje bezpečně uložit naplněnou láhev s vodou do sáčku bez obav z vylití tekutiny.

Obsah hrníčku je 280 ml.

Vhodné pro děti od 6-ti měsíců.

Bez BPA.

Cena: 105 Kč s DPH
Skladem 6 ks

Rádi bychom Vám nabídli další položky s motivem Lev z našeho partnerského eshopu www.obrazkove-povleceni.cz, který je rovněž zaměřený na dárky pro děti a to v těchto konkrétních kategoriích:

6 položek Látkové pleny a osušky Lev, 2 položky Povlečení se zvířaty Lev, 2 položky Povlečení do postýlky Lev, 2 položky Povlaky na polštářky Lev, Celkem 12 položek Dárky pro děti Lev

Podobnéprodukty

Najdete nás i na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích a získejte infomace o akcích a slevách!

TOPlist