Rostoucí dinosaurus maxi ve vejci

  • Kód: DS22408341
  • Výrobce: RAPPA
  • EAN: 8590687830240

Chceš, aby se ti doma vylíhnul malý dinosaurus? Vlož vejce do nádoby, nádobu naplň vodou tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Po 12 - 24 hodinách začne vejce praskat. Pokud klesne hladina vody, vodu dolij. Po 48 hodinách je dinosaurus vylíhnutý. Senzace!

Cena: 108 Kč s DPH
Skladem 7 ks

Rádi bychom Vám nabídli další položky s motivem Dinosauři z našeho partnerského eshopu www.obrazkove-povleceni.cz, který je rovněž zaměřený na dárky pro děti a to v těchto konkrétních kategoriích:

22 položek Dětské povlečení Dinosauři, 13 položek Povlečení do postýlky Dinosauři, 9 položek Láhve na pití Dinosauři, 6 položek Dětské osušky Dinosauři, 4 položky Boxy na svačinu Dinosauři, 3 položky Povlaky na polštářky Dinosauři, 2 položky Dětské baterky, lampičky Dinosauři, 2 položky Peřinky pro panenky Dinosauři, 2 položky Dětské deštníky Dinosauři, 2 položky Dětské polštářky Dinosauři, 1 položku Látkové pleny a osušky Dinosauři, 1 položku Dětské deky Dinosauři, 1 položku Prostěradla s potiskem 90x200 Dinosauři, 1 položku Přehoz na postel Dinosauři, 1 položku Dětské pončo Dinosauři, 1 položku Beránkové deky Dinosauři, 1 položku Matrace do postýlky pro panenky Dinosauři, Celkem 72 položek Dárky pro děti Dinosauři

Podobnéprodukty

Najdete nás i na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích a získejte infomace o akcích a slevách!

TOPlist